SON DAKİKA
Ana Sayfa / SEKTÖR / Otonova Renault Plaza Hizmete Girdi

Otonova Renault Plaza Hizmete Girdi

Renault’un yeni marka konseptine uygun olarak, satış, servis ve yedek parça hizmeti verecek olan Otonova Renault Plaza’da 600 metrekaresi servis alanı olmak üzere toplam 3.600 metrekare kapalı alan bulunuyor.

Renault Mais A.Ş.’nin 79’uncu yetkili satıcısı olan Gülan Grup’a ait İstanbul Çekmeköy’deki Otonova açıldı. Toplam 20 bin metrekarelik alanda kurulan tesis Renault’un İstanbul Anadolu Yakası’ndaki en yeni yetkili satıcısı oldu. Açılış törenine İstanbul Valisi Vasip Şahin,Gülan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Z. Alp Gülan ve Renault Mais CEO’su Dr. Berk Çağdaş ile çok sayıda davetli katıldı.

Renault’un yeni marka konseptine uygun olarak, satış, servis ve yedek parça hizmeti verecek olan Otonova Renault Plaza’da 600 metrekaresi servis alanı olmak üzere toplam 3.600 metrekare kapalı alan bulunuyor. Renault ve Dacia markaları için hizmet verecek tesiste 20’si satış sonrası hizmetlerde görev alan 40 kişilik uzman kadro bulunuyor.

Renault Mais CEO’su Dr. Berk Çağdaş, açılıştaki konuşmasında “ Otomotiv tecrübesi, ticari vizyonu, yenilikçi bakış açısı ve yüksek yatırım isteği ile Otonova ile işbirliği yapıyor olmaktan dolayı heyecan duyuyoruz. Renault ve Dacia markalarımız ile bundan böyle İstanbul’un hızla gelişen bu bölgesinde de müşterilerimizle buluşacağız. Son teknoloji ile donatılmış modern tesisinde hizmet verecek Otonova’nın profesyonel yönetim kadrosunu ve tüm çalışanlarını  Alp Gülan nezdinde tebrik eder, hayırlı olmasını dilerim.” ifadelerini kullandı.
Gülan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Alp Gülan ise Otonova’nın İstanbul Anadolu Yakası’nın en yeni ve en büyük Renault Plaza’larından biri olduğunun altını çizdi. Grup olarak otomotivde uzun bir geçmişe sahip olduklarının altını çizen Alp Gülan, “Renault’un Türkiye’deki 79’uncu plazasını Çekmeköy’e kazandırdığımız için çok mutluyuz. Dünya devi Renault’ya yakışır şekilde müşterilerden gelen her türlü beklenti ve ihtiyaçlara cevap vereceğiz. Satış ve satış sonrası servis hizmetlerinde müşterilerimize en iyiyi sunmayı hedefliyoruz.” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir

Mercedes-Benz Türk, 50.yıldönümünü hikâyesinin başladığı yerde kutladı

1967 yılında Otomarsan ismiyle kurulanMercedes-Benz Türk,Türkiye’de kuruluşunun 50. yılını İstanbul Davutpaşa’da, faaliyetlerine başladığı eski otobüs …

Yeni Nissan X-Trail Türkiye’de

UEFA Şampiyonlar Ligi Finalinde lanse edilen yeni Nissan X-Trail, Temmuz 2017 itibariyle Avrupa ile birlikte …