SON DAKİKA
Ana Sayfa / Akü / İnci Akü, Maxim A’sını Kıbrıs’ta tanıttı
Etkinliğe Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakanı Ersin Tatar da katıldı...

İnci Akü, Maxim A’sını Kıbrıs’ta tanıttı

İnci GS Yuasa’nın öncü markası İnci Akü, Kıbrıs Türk Oto Elektrikçiler Birliği Organizasyonu’na sponsor oldu. Oto elektrikçilerin bir araya geldiği etkinlikte İnci Akü yenilenen ürün gamını ve üstün performanslı yeni ürünü Maxim A’yı tanıttı.

İnci Holding ve Japon devi GS Yuasa iştiraki İnci GS Yuasa’nın öncü markası İnci Akü, Kıbrıs Türk Oto Elektrikçiler Birliği’nin düzenlediği organizasyonun sponsoru oldu. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen etkinlik bu yıl Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakanı Ersin Tatar, Ekonomi ve Enerji Bakanı Hasan Taçoy, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faiz Sucuoğlu ve oto elektrikçilerden oluşan 120 kişinin katılımıyla Lefkoşa’da La Chateau Romance restoranında gerçekleşti.

Yeni ürün serisini tanıttı

İnci Akü, konvansiyonel ürün gamında üstün performanslı, iki kat daha uzun ömürlü ve yüzde 20 daha fazla marş basma gücüne sahip yeni ürünü Maxim A’yı ve yenilenen ürün serisini Kıbrıs’taki organizasyonda oto elektrikçilere tanıttı. Kısa zaman önce açılışını gerçekleştirdiği 3. akü fabrikasıyla birlikte Start/Stop ve konvansiyonel araç aküleri olmak üzere her iki ürün ailesini de tamamen yenileyen İnci Akü, toplantıda teknoloji liderliğini, üretim uzmanlığını ve yenilikçi yaklaşımını yansıtan ürünlerinin yeni imajıyla ilgili katılımcıları bilgilendirdi.

İlginizi Çekebilir

Start Your Impossible

Otomotiv Sektörü’nde Tarihi Dönüşüm: Toyota,“mobilite” şirketine dönüşüyor!

Otomotiv sektöründe gerçekleştirdiği ilklerle “öncü ve lider” konumunu sürdüren Toyota, şimdi de tarihi bir “değişim …

TürkTraktör, yüzde 47 pazar payına ulaştı

TürkTraktör, yüzde 47 pazar payına ulaştı

TÜİK trafik tescil kayıtlarına göre, ilk 8 ayda toplam 26.194 adet traktörün satıldığı Türkiye traktör …