SON DAKİKA
Ana Sayfa / FUARLAR / Türkiye’de 20.yılını kutlayan Hyundai fuara renk kattı

Türkiye’de 20.yılını kutlayan Hyundai fuara renk kattı

Türkiye’deki yirminci üretim yılını kutlayan Hyundai, İstanbul Otomobil Fuarı 2017’de iİlgi çekici standı, teknolojik sürprizleri ve  robot showlarıyla fuara adeta damgasını vurdu.
Abdullah Kurtay
Sempatik bir o kadar da Türkiye aşığı Hyundai Assan CEO’su ve Başkanı Mong Hyun Yoon’un Türkçe yaptığı açılış konuşması davetliler ve basın mensuplarınca dakilarca alkışlandı. Türkiye’de 20. yılını kutlayan Hyundai, Düşük katılımlı ve sönük geçen İstanbul Autoshow’a damgasını vurdu. Çalışanların üretimi anlatan çoşkulu show!u ise, büyük övgü aldı.

“Türkiye ikinci vatanım!” 

Fuarın VIP ve basın gününde sahneye çıkan Hyundai Assan CEO’su ve Başkanı Mong Hyun Yoon, yaptığı konuşmasında Türkiye’ye karşı olan sevgisinden ve Hyundai Assan’ın ülkede üretime başlamasının yirminci yılından bahsetti. Başkan Yoon, “Bir Koreli olarak ikinci vatanım gibi gördüğüm Türkiye’de sizlerin gösterdiği ilgi ve destek sayesinde Türkiye’ye çok kısa sürede alıştım ve burada çalışmaktan dolayı çok mutluyum. Hyundai Assan olarak bu yıl tam yirminci yılımızı kutluyoruz ve Türkiye ekonomisine katkıda bulunuyoruz, bulunmaya da devam edeceğiz. Ayrıca Hyundai global olarak mobil teknolojilere önem veriyor. Gelecekte doğa dostu çevreci ve otonom otomobillerimizi yaygınlaştırmak adına liderlik yapacağız. İnsanların mutlu olması için buna katkıda bulunmak istiyoruz” dedi.

İlginizi Çekebilir

ford otosan son dakika

Ford Otosan’dan Volkswagen ile ilgili önemli açıklama!

Ford Otosan Volkswagen ile ilgili çıkan haberlere ilişkin önemli bir yazılı açıklama yaptı. Ford Otosan’dan …

hyundai i20 N

Hyundai i20 N: Yüksek performans ve dinamik teknoloji

İzmitli i20, 1.6 lt turbo motoruyla 204 beygir güç üreterek segmentine heyecan getiriyor. i20 WRC …