SON DAKİKA
Ana Sayfa / MOTOSİKLET DÜNYASI / Trend Motosiklet’ten Haziran ayına özel Vespa fırsatları!
Vespa Motosikletleri

Trend Motosiklet’ten Haziran ayına özel Vespa fırsatları!

Trend Motosiklet, yepyeni bir Vespa almak isteyen marka tutkunlarına fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Haziran ayı boyunca geçerli olan kampanya ile Vespa’nın şık ve sportif modelleri Primavera 150 ve 150 S,anlaşmalı bankaların kredi kartlarına özel 10 bin TL’ye kadar 9 ay vade farksız taksit imkanıyla satışa sunuluyor.Bunlara ek olarak, 30 Haziran’a kadar geçerli yüzde 0 ÖTV indirimi de Vespa severler için önemli bir fiyat avantajı sağlıyor.

Kredi kartına 9 ay vade farksız taksit imkanı

Çevik, teknolojik ve çevreci motosikletler sunan Vespa’nın Türkiye distribütörü Trend Motosiklet, sunduğu fırsatlarla Vespa alıcılarına satın alma sürecinde kolaylıklar sağlamaya devam ediyor. Haziran ayı boyunca geçerli olan uygulamayla, Vespa’nın hem şık hem sportif Primavera 150 ve 150 S modelleri, anlaşmalı bankaların kredi kartlarına özel 10 bin TL’ye kadar 9 ay vade farksız taksit imkanıyla satışa sunuluyor.

Uzaktan kumandalı sele, LED ön ve arka farlar ile 12 inç alaşım jantlar gibi fonksiyonları bünyesinde barındıran Vespa Primavera 150 ve 150 S için sunulan kredi kartı kullanım kolaylığı; anlaşmalı Axess, Bonus, World, Finansbank ve Halkbank kredi kartları için geçerli oluyor. Trend Motosiklet ayrıca, 250 cc ve altı motorlarda geçerli olan yüzde 0 ÖTV indirimiyle de Vespa severler için önemli bir fiyat avantajı sağlıyor.