SON DAKİKA
Ana Sayfa / Fiat / Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerine Tofaş’tan destek

Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerine Tofaş’tan destek

Tofaş, üniversite ve lise atölye çalışmalarında kullanılmak üzere Mesleki Eğitime destek olmak amacıyla hazırlanmış 56 aracın teslimatına aralıksız devam ediyor.
19. Ulusal Kalite Günleri etkinliği kapsamında Tofaş, YTÜ Beşiktaş, Oditoryum Salonu’nda düzenlenen “Zirvedekiler” isimli etkinlikte bir adet kesit Fiat Egea aracın teslimatını gerçekleştirdi.
Tofaş YTÜ Teslimat-2
43 üniversite ve 13 meslek lisesine hibe
Türkiye otomotiv sektörünün lider kuruluşu Tofaş, yeni teknolojilere hakim insan gücünün yetiştirilmesine destek olmak amacıyla hayata geçirdiği “Mesleki Eğitime Destek Programı” kapsamında 15’i kesit,56 adet Fiat Egea model aracı, 43 üniversite ve 13 meslek lisesine hibe etmeyi sürdürüyor. Proje kapsamında bu kez de Yıldız Teknik Üniversitesi’nde (YTÜ) teslimat gerçekleştiren Tofaş yetkilileri, üniversitenin Kalite ve Verimlilik Kulübü tarafından düzenlenen 19. Ulusal Kalite Günleri’nde öğrencilerle buluştu.Fiat İş Birimi Direktörü Altan Aytaçbir adet kesit Egea aracı, Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bahri Şahin’e teslim etti.
Tofaş’ın Ar-Ge  çalışmları hakkında bilgi verildi
19. Ulusal Kalite Günleri etkinliği kapsamındaki“Zirvedekiler” isimli etkinlikte öğrencilerle buluşan Fiat İş Birimi Direktörü Altan Aytaç gençlerin Tofaş ve Fiat hakkındaki sorularını cevaplandırırken kişisel kariyer yolu hakkında da bilgi verdi.Etkinliğe katılan öğrenciler, ayrıca Tofaş’ın Ar-Ge alanında sürdürmekte olduğu çalışmalar ve Fiat Egea model ailesinin başarı hikayesi ile ilgili de bilgi sahibi oldu.

İlginizi Çekebilir

MOOV by Garenta, 2 milyon kiralamayı geçti

Araç paylaşım şirketi MOOV by Garenta, iki yıl gibi kısa bir sürede 100.000’i aşkın kullanıcısıyla …

Yeni Hyundai i20 üç farklı motor seçeneği ile satışa sunuldu

Hyundai i20, tamamen yenilenen modelle beraber bir takım değişiklikleri de beraberinde getiriyor. Dizel motora yeni …