SON DAKİKA
Ana Sayfa / GÜNCEL / Tanı, Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nde 4 Ödül Birden Kazandı!

Tanı, Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nde 4 Ödül Birden Kazandı!

Koç Holding bünyesinde faaliyet gösteren, omni channel (çoklu kanal) yaklaşımıyla firmaların ihtiyaçlarına özel butik CRM hizmetleri sunan Tanı, Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nde 4 farklı kategoride ödüle layık görüldü.
Tanı, toplam23 kategoride 283 projenin yarıştığı gecede, Ford “Aracınız Yeni Bir Ford Gibi Kokmayalı Uzun Yıllar Olmadı Mı?” projesiyle “Doğrudan Postalama” ve “Sadakat Uygulamaları” kategorilerinde birinci olurken; ForeverNew’un “Yıldız Olmaya Hazır Mısın?” projesiyle “Doğrudan Postalama” ve “Sadakat Uygulamaları” kategorilerinde üçüncülük ödülünü kazandı.
Koç Topluluğu’na bağlı olarak 15 yıldır web, mağaza ve mobil platformlarda müşteri odaklı entegre pazarlama çözümleri ve danışmanlık hizmetleri sunan Tanı, Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği (DPİD) tarafından gerçekleştirilen Doğrudan Pazarlama Ödülleri töreninde 4 ödüle birden layık görüldü. Bu yıl 11’inci kez gerçekleştirilen ödül töreninde Ford “Aracınız Yeni Bir Ford Gibi Kokmayalı Uzun Yıllar Olmadı Mı?” ile “Doğrudan Postalama” ve “Sadakat Uygulamaları” kategorilerinde birincilik ödülünü alan Tanı, Forever New’un “Yıldız Olmaya Hazır Mısın?” projesiyle “Doğrudan Postalama” ve “Sadakat Uygulamaları” kategorilerinde ise üçüncülük ödülünü kazandı.
360 derece bakış açısı

TANI Genel Müdürü Hülya Varlık
TANI Genel Müdürü Hülya Varlık
Kazanılan ödüllerin ardından, Hülya Varlık yaptığı açıklamada, “Sektörümüzde 15 yılı geride bırakan Tanı olarak müşteri odaklı ve 360 derece bakış açısıyla bütünsel hizmet anlayışımızı sürekli geliştirmek,inovatif yaklaşımımızı daima kuvvetli kılmak adına büyük çaba sarf ediyoruz. Ortaya koyduğumuz vizyonla sadece kendi müşterilerimize değil; onların müşterileri için de değer yarattığımıza inanıyoruz. Aldığımız bu ödüllerle birlikte ulusal ve uluslararası toplam ödül sayısını 23’e yükselttik. Aldığımız bu ödül aynı zamanda CRM’in gücü kullanılarak doğru kişilere doğru zamanda gidildiğinde alınan sonuçların ne kadar başarılı olduğunun da bir göstergesi. Kazandığımız ödüllerle daha iyinin peşinde koşmak adına güç toplamaya devam edeceğiz.” değerlendirmesini yaptı.

İlginizi Çekebilir

MOOV by Garenta, 2 milyon kiralamayı geçti

Araç paylaşım şirketi MOOV by Garenta, iki yıl gibi kısa bir sürede 100.000’i aşkın kullanıcısıyla …

Yeni Hyundai i20 üç farklı motor seçeneği ile satışa sunuldu

Hyundai i20, tamamen yenilenen modelle beraber bir takım değişiklikleri de beraberinde getiriyor. Dizel motora yeni …