SON DAKİKA
Ana Sayfa / KAMPANYALAR / SUV lideri Nissan’dan kaçırılmayacak fırsatlar

SUV lideri Nissan’dan kaçırılmayacak fırsatlar

Geçtiğimiz altı yılın SUV Lideri Nissan, 2015 yılında da liderliğini sürdürüyor. Geniş bir SUV yelpazesi sunan Nissan, Juke, Qashqai ve X-Trail modellerinin yanı sıra şehrin vazgeçilmezi Micra’da da Eylül ayına özel kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

B-SUV, C-SUV ve D-SUV kategorilerinde eksiksiz ürün gamı bulunan tek marka Nissan, son 6 yılda olduğu gibi 2015 senesinde de liderliğini sürdürüyor. Güvenlik ve konfor açısından sınıfında öncü ve yenilikçi teknolojiler ile donatılan Juke, Qashqai ve X-Trail modellerinin başarısı satış rakamlarına da yansıyor.

X-Trail ve Qashqai modellerinde yüzde 0,89 faizle 20 ay vadeli 40 bin TL ile Nissan yetkili satıcılarında sahiplerini bekliyor.
Şehrin haylazı Juke, yüzde 0,59 faizle 20 ay vadeli 20 bin TL kredi seçenekleri sunuyor.

Şehrin vazgeçilmezi Micra ise, 42.990 TL’den başlayan fiyatı ve sıfır faiz fırsatıyla 15 ay vadeli 15 bin TL kredi fırsatı sunuyor.

Nissan Qashqai’nin 2015 model yılı 70 bin 990 TL, X-Trail 105 bin 190 TL ve  Juke 54 bin 600  TL’den başlayan fiyatlarla Nissan Yetkili satıcılarında sizleri bekliyor.

İlginizi Çekebilir

Volkswagen Ticari Araçlarda “0” Faiz Kampanyası

Volkswagen Ticari Araç, Mart ayı boyunca Transporter, Caravelle, Caddy ve Amarok modellerinin kampanya dahilindeki versiyonlarında …

Mitsubishi L200’de, yıl sonu indirimi

Temsa Motorlu Araçlar, Aralık sonuna kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, Mitsubishi L200 Blizzard modelinde 10 …