SON DAKİKA
Ana Sayfa / Ralli / Skoda Fabia R5, İstanbul Rallisi’ni de Kazandı

Skoda Fabia R5, İstanbul Rallisi’ni de Kazandı

 Skoda markasının desteğiyle 2  Fabia R5 ile yarışan  BC Vision Motorsport takımı, İstanbul Rallisi’nde de önemli bir başarı yakaladı.

111 kilometresi özel etap olmak üzere toplam 307 kilometrelik toprak etaplardan oluşan İstanbul Rallisi’nde BC Vision Motorsport takımı Skoda Fabia R5 ile zafer zaferin sahibi oldu.

Takımın pilotları Burak Çukurova-Vedat Bostancı ikilisi, genel klasman birincisi ve Sınıf 2 birincisi olurken, Erkan Güral-Burak Koçoğlu da genel klasman dördüncüsü ve Sınıf 2 üçüncüsü oldular.

“İstanbul Ralli’sinde üst üste ikinci galibiyeti almak çok keyifli oldu.”

İstanbul Rallisi’nde Fabia R5 ile önemli bir zafere imza atan Burak Çukurova, yarışın ardından şu değerlendirmeleri yaptı: “Yeşil Bursa Rallisi’ni kazandıktan sonra İstanbul Ralli’sinde üst üste ikinci galibiyeti almak çok keyifli oldu. Amacımız sezonu hem Takımlar hem de Pilotlar Şampiyonası’nda birinci bitirmek. Skoda Fabia R5 ralli aracımız, burada kusursuzluğunu ve dayanıklılığını bir kez daha kanıtladı. Tüm takıma, destekçilerimize, yarışı organize eden arkadaşlarımıza ve hakemlerimize teşekkür ederim. Ayrıca bize destek olan Skoda’ya da teşekkürler. Umarım Marmaris Rallisi’nde bu başarıyı taçlandırırız.”

Skoda Fabia R5, 21-22 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek Marmaris Rallisi’ne katılarak 2017 Türkiye Ralli Şampiyonası’ndaki mücadelesine devam edecek.

İlginizi Çekebilir

Ralli Parkurlarında Gençlik Rüzgarı Sürüyor

Yeşil Bursa Rallisi’nde Gür-Ünlü Ekibi ‘Renç Koçibey Kupası’nda göz doldurdu. Türkiye Otomobil Sporları’nda 2. kuşak …

Yeşil Bursa Rallisi’nde Skoda Fabia R5 Farkı!

2017 Türkiye Ralli Şampiyonası 4. yarışı olan 42.Yeşil Bursa Rallisi BC Vision Motorsport adına Skoda …