SON DAKİKA
Ana Sayfa / Akaryakıt Dünyası / Otogaz Dönüşüm Sistemleri’nde İleri teknoloji zamanı!

Otogaz Dönüşüm Sistemleri’nde İleri teknoloji zamanı!

Otogaz Dönüşüm Sistemleri’nin teknolojik evrimi hızla sürüyor. Otogaz Dönüşüm Sistemleri’nde düşük maliyet ve yüksek performans kullanıcı için çok önem taşıyor.

Özellikle Türkiye’de sürekli artan akaryakıt fiyatları, tüketicilerin Otogaza yönelmelerine neden oluyor. Otogaz dönüşümüne karar verildiğinde bilinçlenen tüketici artık daha teknolojik ve sürekli güncelenen yazılıma sahip kitleri tercih ediyor.

Giderek rekabetin yoğunlaştığı bu pazarda Pins yeni ürünü EcoMax’ı pazara sundu. Prins Otogaz Dönüşüm Sistemleri’nin Türkiye pazarına sunduğu yeni LPG kitlerinden biri olarak kısa sürede yoğun ilgi görmeye başladı. Sıralı otogaz dönüşüm sistemi EcoMax; 4 silindir çok noktalı enjeksiyon sistemine sahip araçlara uyum sağlıyor. R67-01 belgesine sahip EcoMax kit parçaları, kompakt tasarımlarıyla birlikte sağladığı kolay montaj imkanı ile de rakiplerinden ayrışıyor.
Prins kitlerinin tümünde olduğu gibiyüksek teknolojili Prins Diagnostic Programı’nın kullanıldığı EcoMax kitinde; LPG regülatörü, enjektörü, enjektör raili, filtre ünitesi, yakıt seçici anahtar, elektronik kontrol ünitesi, elektrik tesisatı ve basınç-sıcaklık sensörü yer alıyor. Prins EcoMax LPG otogaz dönüşüm kitleri, yarım asrı aşan köklü geçmişi ile Türkiye’nin enerji markası İpragaz güvencesi ile tüm yurda yayılmış yaklaşık 250Prins bayisinde satışa sunuldu.