SON DAKİKA
Ana Sayfa / Genel / Opet Fuchs ile Erdemir Grubu’dan işbirliği

Opet Fuchs ile Erdemir Grubu’dan işbirliği

Opet Fuchs, Türkiye’nin demir çelik gücü Erdemir Grubu’nun hadde yağlarında en büyük tedarikçisi oldu.

Türkiye’nin lider yağ üreticileri arasında önemli bir yere sahip olan Opet Fuchs, Erdemir Grubu ile demir çelik üretim tesislerinde en fazla kullanılan ürün olan hadde yağlarında işbirliği gerçekleştirdi.

Opet Fuchs, Erdemir Grubu’nun ihtiyaçlarına en uygun çözümleri bulabilmek için 5 sene süren araştırma ve çalışmalarda bulundu. Bu çalışmaların sonucunda iki ayrı Soğuk Haddehane’den onay alarak Erdemir Grubu’nun en büyük tedarikçisi pozisyonuna geldi.

Üretim sırasında çelik malzemenin istenilen sertlik ve inceliğe gelmesi amacı ile kullanılan hadde yağları Fuchs İspanya Fabrikası’nda üretilecek.

Opet Fuchs Endüstriyel Satışlar Grup Müdürü Ahmet Oral bu işbirliğine istinaden, “5 seneyi aşan süredir yapılan bu çalışmalarda gelinen sonuç Fuchs İspanya, Opet Fuchs ve Erdemir’in başarısıdır. Opet Fuchs’un Erdemir’in stratejik bir partneri konumuna gelmesi ve Türkiye’de hadde yağlarında 2015 yılında sektör lideri olması, Fuchs’un değer yaratma stratejisinin çok önemli bir örneği ve sonucudur.” dedi.

İlginizi Çekebilir

Toyota Hibrit ile bastırıyor

Avrupa satışlarının yüzde 40’ı hibrit olan Toyota’nın son 10 yıl içinde en iyi satış performansını …

Renault’dan yeni bir özel seri: Clio Touch Chrome

Renault Clio, tasarım detayları ve bir üst versiyona ait donanım seviyesine sahip yeni bir özel …