SON DAKİKA
Ana Sayfa / Manşet / Nissan Türkiye Silbaştan!

Nissan Türkiye Silbaştan!

Nissan’ın Türkiye genelinde değişen kurumsal kimliğine uygun olarak Nissan’ın showroomları, kullanıcı beklentilerini en üst seviyede karşılayacak şekilde yenileniyor.

Nissan’ın Türkiye’deki yeni kurumsal kimlik kararlarını showroomlarına yansıtmaya başladı. İstanbul Mar Oto, Eskişehir Teknik Oto, Düzce Nur Showroom ve Sivas Oflazlar Showroom’da tasarım ve uygulamalar ile kullanıcı beklentilerini en üst düzeye taşıdı.

Yeni Konsept Türkiye geneline uygulanacak

Nissan globalin yeni kurumsal konseptiyle hayat verdiği showroomları; müşteri karşılama, araç sergileme, danışman odaları, araç teslim ve servis kabul gibi müşterinin deneyimlediği her alanı ayrı ayrı ele almış ve tüm bu bölümleri global onaylı yerel malzemelerle yeniden kurgulamış.

İkonik efektif modül Nissan Drive

Konseptin bütününe bakıldığında showroom girişlerinde ikonik olarak tanımlanabilecek oldukça gösterişli ve efektif bir modül olan Nissan Drive müşterileri karşılıyor. Tüm araçlar, lounge ve danışman odaları Nissan Drive’ı merkez kabul ederek kurgulanmış. Showroomların geneline hakim olan soft gri ve beyaz renk tonları modern bir atmosfer oluştururken, hiçbir karışıklığa mahal vermeden araçları ve Nissan Drive’ı ön plana çıkartıyor. Danışman odaları ve lounge alanında yoğun olarak tercih edilen ahşap malzemeler ise,kullanıcıların kendilerini rahat ve keyifli bir ortamda hissetmeleri için kullanılmış.

Nissan’ın Türkiye genelindeki showroomlarında Mimar Yudum Boytorun ve Mimar Semih Boytorun’un kurucusu olduğu Boytorun Architects imzası yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Yeni Toyota Hilux’in Türkiye fiyatı belli oldu

Pick-up segmentinin önemli oyuncusu Hilux yenilendi. Türkiye’de Dijital lansmanla tanıtılan Yeni Toyota Hilux, Tüm Türkiye’de …

Önder Göker

Huyundai Türkiye’den önemli ayrılık!

Hyundai Assan’da uzun yıllardan bu yana çalışan üst düzey yönetici markadan ayrılıyor. 28 yıldan uzun …