SON DAKİKA
Ana Sayfa / KAMPANYALAR / Mercedes-Benz Türk’ten Şubat ayına özel fırsatlar

Mercedes-Benz Türk’ten Şubat ayına özel fırsatlar

Mercedes-Benz Türk, otomobil ve hafif ticari araçlar için hazırladığı Şubat ayına özel kampanyalarla avantajlı faiz ve ödeme seçenekleri sunuyor.
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Şubat ayına özel hazırladığı kampanya kapsamında A-Serisi, B-Serisi, CLA ve GLA otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda; 100.000 TL’ye varan kredi alımında 36 aya varan vade seçenekleri ve  3.405 TL’den başlayan aylık ödeme planlarından yararlanmak mümkün.
Şubat ayına özel hazırlanan bir diğer kampanya kapsamında Mercedes-Benz C-Serisi ve Mercedes-Benz E-Serisi de uygun kredi ve ödeme seçenekleriyle satışa sunuluyor.

mercedes-kampanya-2
Mercedes-Benz Kasko tercih edenler kazanıyor
Mercedes-Benz C-Serisi’ne, 75.000 TL kredi tutarı için 2.245 TL’den başlayan aylık ödemelerle, Mercedes-Benz E-Serisi’ne ise 175.000 TL’ye varan kredi tutarı için kişiye özel olarak sunulan ödeme planı ayrıcalığı ile sahip olunabilir.
Şehir içi otomobil kullanımının ideal alternatifi olan smart fortwo veya smart forfour model otomobilleri tercih eden müşterilere ise;
40.000 TL kredi, % 0 faiz avantajı ve 24 aya varan vade seçenekleriyle sunuluyor.

İlginizi Çekebilir

Ford sonbaharı “0 faiz” fırsatlarıyla karşılıyor

Ford tüm modellerinde  sıfır faiz, kasko ve çeşitli ödeme seçenekleriyle sonbaharı karşılıyor. Kampanya dahilinde Ford, …

Formula1 Singapur GP’sinde Mercedes ‘Altın’ Buldu!

Formula 1 Singapur Grand Prix’si Mercedes için, sürpriz bir zafer getirirken; Ferrari takımı için tam …