SON DAKİKA
Ana Sayfa / KAMPANYALAR / Mercedes-Benz Türk’ten Eylül ayına özel fırsatlar

Mercedes-Benz Türk’ten Eylül ayına özel fırsatlar

Mercedes-Benz Türk, otomobil ve hafif ticari araçlar için hazırladığı Eylül ayına özel kampanyalarla avantajlı faiz ve ödeme seçenekleri sunuyor.
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Eylül ayında özel sunduğu kampanya kapsamında kompakt otomobil modelleri A-,B-Serisi ile CLA ve GLA satın alımlarında Mercedes-Benz Kasko’nun tercih edilmesi durumunda % 0,69 faiz oranı fırsatı sunuluyor.
Finansal Hizmetler’in Eylül ayında özel smart modeli için hazırladığı kampanya kapsamında ise %0,69 sabit faiz oranı ve 36 aya varan vadelerde kredi seçeneği sunuluyor.

 E-Serisi bakım kampanyası
Mercedes-Benz Türk’ün Eylül ayına özel hazırladığı kampanya kapsamında 2002-2009 yılları arasında üretilen  E-Serisi otomobil müşterileri, orijinal yedek parçalara avantajlı fiyatlarla sahip oluyorlar. Yetkili servislerde geçerli kampanya doğrultusunda far 927 TL, ön cam 791 TL, stop lambası 539 TL, radyatör 2.297 TL, ön fren balatası 200 TL, ön fren diski 177 TL, amortisör 600 TL, arka fren balatası 155 TL, hava filtresi 55 TL, V kayışı 106 TL, piston 364 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

İlginizi Çekebilir

Ford sonbaharı “0 faiz” fırsatlarıyla karşılıyor

Ford tüm modellerinde  sıfır faiz, kasko ve çeşitli ödeme seçenekleriyle sonbaharı karşılıyor. Kampanya dahilinde Ford, …

Formula1 Singapur GP’sinde Mercedes ‘Altın’ Buldu!

Formula 1 Singapur Grand Prix’si Mercedes için, sürpriz bir zafer getirirken; Ferrari takımı için tam …