SON DAKİKA
Ana Sayfa / KAMPANYALAR / Mercedes-Benz Türk’ten Ağustos ayına özel fırsatlar

Mercedes-Benz Türk’ten Ağustos ayına özel fırsatlar

Mercedes-Benz Türk, Ağustos ayına özel sunduğu kampanya kapsamında otomobil alımlarında faizi %0’dan başlayan kredi fırsatı ve avantajlı ödeme seçenekleri sunuyor. 

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Ağustos ayına özel hazırladığı kampanya kapsamında A-Serisi, B-Serisi, C-Serisi Sedan, Estate, Coupé, Cabriolet, CLA, E-Serisi Sedan, GLA, SLC ve smart otomobil alımlarında avantajlı fırsatlar sunuluyor.
Ağustos ayına özel hazırlanan kampanya kapsamında Mercedes-Benz A-Serisi, B-Serisi ve GLA modelleri için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda; 120.000 TL’ye 36 aya kadar vade ile %0,99 faiz oranı seçenekleri sunuluyor.

Mercedes-Benz C-Serisi Sedan, Estate, Coupé, Cabriolet ve SLC model otomobiller için; 150.000 TL’ye kadar kredi için 36 ay vade ve %0,59 faiz oranından yararlanılabiliyor.
Mercedes-Benz E-Serisi Sedan (E 180, E 220 ve E 300) otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda kişisel ve kurumsal müşterilere kişiye özel ödeme planı ile 180.000 TL kredi tutarı %0,99 faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleri sunuluyor.
Şehir içi otomobil kullanımının ideal alternatifi olan smart model otomobilleri tercih eden müşterilere ise;
40.000 TL kredi, %0 faiz avantajı ile 24 aya varan vade ve 1.667 TL’den başlayan aylık ödeme seçenekleriyle sunuluyor.

İlginizi Çekebilir

Formula1 Singapur GP’sinde Mercedes ‘Altın’ Buldu!

Formula 1 Singapur Grand Prix’si Mercedes için, sürpriz bir zafer getirirken; Ferrari takımı için tam …

Lewis Hamilton Farkı Kapattı!

Michael Schumacher’in 68 pol pozisyonluk rekoruna ortak olarak pol pozisyonunda başlayan Lewis Hamilton, start ışıklarından …