SON DAKİKA
Ana Sayfa / KAMPANYALAR / Mercedes-Benz Türk’ten Ağustos ayına özel fırsatlar

Mercedes-Benz Türk’ten Ağustos ayına özel fırsatlar

Mercedes-Benz Türk, Ağustos ayına özel sunduğu kampanya kapsamında otomobil alımlarında faizi %0’dan başlayan kredi fırsatı ve avantajlı ödeme seçenekleri sunuyor. 

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Ağustos ayına özel hazırladığı kampanya kapsamında A-Serisi, B-Serisi, C-Serisi Sedan, Estate, Coupé, Cabriolet, CLA, E-Serisi Sedan, GLA, SLC ve smart otomobil alımlarında avantajlı fırsatlar sunuluyor.
Ağustos ayına özel hazırlanan kampanya kapsamında Mercedes-Benz A-Serisi, B-Serisi ve GLA modelleri için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda; 120.000 TL’ye 36 aya kadar vade ile %0,99 faiz oranı seçenekleri sunuluyor.

Mercedes-Benz C-Serisi Sedan, Estate, Coupé, Cabriolet ve SLC model otomobiller için; 150.000 TL’ye kadar kredi için 36 ay vade ve %0,59 faiz oranından yararlanılabiliyor.
Mercedes-Benz E-Serisi Sedan (E 180, E 220 ve E 300) otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda kişisel ve kurumsal müşterilere kişiye özel ödeme planı ile 180.000 TL kredi tutarı %0,99 faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleri sunuluyor.
Şehir içi otomobil kullanımının ideal alternatifi olan smart model otomobilleri tercih eden müşterilere ise;
40.000 TL kredi, %0 faiz avantajı ile 24 aya varan vade ve 1.667 TL’den başlayan aylık ödeme seçenekleriyle sunuluyor.

İlginizi Çekebilir

Ford sonbaharı “0 faiz” fırsatlarıyla karşılıyor

Ford tüm modellerinde  sıfır faiz, kasko ve çeşitli ödeme seçenekleriyle sonbaharı karşılıyor. Kampanya dahilinde Ford, …

Formula1 Singapur GP’sinde Mercedes ‘Altın’ Buldu!

Formula 1 Singapur Grand Prix’si Mercedes için, sürpriz bir zafer getirirken; Ferrari takımı için tam …