SON DAKİKA
Ana Sayfa / GÜNCEL / Can dostlarımız için iyi haber: Köpeğiniz de güvenle seyahat edecek

Can dostlarımız için iyi haber: Köpeğiniz de güvenle seyahat edecek

Skoda sunduğu özel aksesuarlarla güvenlik konusunda insanları düşündüğü kadar otomobilde seyahat eden hayvanlara da önem veriyor.

Skoda’nın orijinal aksesuar seçenekleri arasında köpeklerin rahat edeceği birçok özel ürüne ulaşılabiliyor. Köpek emniyet kemeri, kazalar sırasında köpeğinizin sabit kalmasını ve güvende olmasını sağlıyor. Emniyet kemeri aynı zamanda köpeğinizin arka koltuktan başka alanlara gitmesini de engelliyor ve sürücüyü rahatsız etme ihtimalini ortadan kaldırıyor. S-XL aralığında dört farklı boyuta sahip köpek emniyet kemeri, aynı zamanda dışarıda yapılacak yürüyüşler için de kullanılabiliyor.

Koltuk koruma örtüsü döşemelerin temiz kalmasını sağlıyor.

Skoda’nın köpeklere özel olarak ürettiği aksesuarlar arasında arka koltuk koruma örtüsü ise döşemelerin temiz kalmasını sağlıyor. Bu aksesuar ister Superb olsun, ister Fabia olsun tüm otomobillerin boyutuna uyum sağlayacak şekilde tasarlandı. Sağlam malzemesi kolay yıkanabilir ve su geçirmezlik özelliğine sahip. Ayrıca örtünün kaydırmaz yüzeyi hareket halinde köpeğinizin daha da güvende kalmasını sağlıyor.

Köpeğinizi en güvenli biçimde taşınma imkan tanıyor

Station modeller için yapılan bagaj ızgarası ise köpeğinizin bagaj alanında kalmasını sağlıyor. Ayrıca istendiğinde bagaj alanı ikiye ayrılarak çantalarınızın ve köpeğinizin en güvenli biçimde taşınmasına imkan tanıyor. Bagajınıza tam oturan çift taraflı bagaj halısı ise, bir tarafının kolay temizlenen kauçuk diğer tarafının halı olmasıyla pratikliği artırıyor.

 

 

İlginizi Çekebilir

MOOV by Garenta, 2 milyon kiralamayı geçti

Araç paylaşım şirketi MOOV by Garenta, iki yıl gibi kısa bir sürede 100.000’i aşkın kullanıcısıyla …

Yeni Hyundai i20 üç farklı motor seçeneği ile satışa sunuldu

Hyundai i20, tamamen yenilenen modelle beraber bir takım değişiklikleri de beraberinde getiriyor. Dizel motora yeni …