SON DAKİKA
Ana Sayfa / GÜNCEL / Kia 2016 için Bükreş’ten Hedef Gösterdi: Büyüme

Kia 2016 için Bükreş’ten Hedef Gösterdi: Büyüme

 KIA’nın 2016 Bayi Toplantısı Bükreş’te yapıldı. Anadolu Grubu Otomotiv Grup Başkanı Kamil Eser, Çelik Motor Genel Müdürü Bora Koçak ve KIA Grup Direktörü Ayşe Tuncel’in ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda 2015 yılının değerlendirilmesi yapılırken, 2016 yılı hedefleri paylaşıldı.

KIA_2016_Bayi_Toplantisi-1

KIA Grup Direktoru Ayse Tuncel
KIA Grup Direktoru Ayse Tuncel

Türk otomotiv sektörünün öncü şirketi Çelik Motor’un bünyesinde faaliyetlerini yürüten KIA, başarılı bir şekilde geride bıraktığı 2015 yılının ardından 2016 yılında yeni hedeflere odaklandı.

Türkiye’nin farklı bölgelerinde hizmet veren bayiler,11-13 Ocak 2016 tarihleri arasında Bükreş’te düzenlenen 2016 Bayi Toplantısı’nda bir araya geldi. Anadolu Grubu Otomotiv Grup Başkanı Kamil Eser, Çelik Motor Genel Müdürü Bora Koçak, KIA Grup Direktörü Ayşe Tuncel’in ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda, 2015 yılında otomotiv pazarının geldiği nokta değerlendirilirken, pazarın önemli bir oyuncusu olan markanın satış ve satış sonrasındaki başarılı performansı da katılımcılarla paylaşıldı. Toplantıda ayrıca 2016 yılına ilişkin öngörüler ve hedefler ile ilgili sunumlar yapıldı. 2016 yılında tüm ailenin büyüme hedefine odaklandığı açıklandı.

2016 Bayi Toplantısı’na,Türkiye’deki 41 bayinin sahipleri ile birlikte Çelik Motor’un Satış, Satış Sonrası Hizmetler ve Pazarlama departmanlarından 21 çalışan katıldı. Toplantı sonunda düzenlenen bir törenle, 2015’te satış ve satış sonrasında başarı gösteren bayilere ödüller verildi.

İlginizi Çekebilir

Yeni Hyundai i20 üç farklı motor seçeneği ile satışa sunuldu

Hyundai i20, tamamen yenilenen modelle beraber bir takım değişiklikleri de beraberinde getiriyor. Dizel motora yeni …

Start Your Impossible

Otomotiv Sektörü’nde Tarihi Dönüşüm: Toyota,“mobilite” şirketine dönüşüyor!

Otomotiv sektöründe gerçekleştirdiği ilklerle “öncü ve lider” konumunu sürdüren Toyota, şimdi de tarihi bir “değişim …