SON DAKİKA
Ana Sayfa / Genel / Hyundai IONIQ ile üç farklı alternatif yakıt tipi seçeneği

Hyundai IONIQ ile üç farklı alternatif yakıt tipi seçeneği

İstanbul Otomobil Fuarı’nda Türkiye Lansmanı yapılan Hyundai’nin çift motorlu teknolojik ürünü IONIQ modeli Haziran 2017’de Türkiye’de satışa sunulacak.

Yenilikçi IONIQ, teknolojik özellikleri ve hibrit motoruyla marka adına yepyeni bir dönemi başlatıyor. Hyundai IONIQ, segmentinin sınırlarını zorlayan tüm özellikleriyle hibrit pazarına yeni bir soluk getirecek ve aynı şekilde Türk tüketicisinden büyük bir ilgi görecek.Geleceğe yönelik etkileyici tasarımıyla Hyundai’nin geleneksel çizgilerine bambaşka bir bakış açısı getirenIONIQ, hibrid sınıfına üstün bir yakıt ekonomisi sunuyor. IONIQ, sınıf liderliğini hedeflediğinden yakıt verimliliği haricinde konforlu iç mekanı, çekici tasarımı, eğlenceli sürüş özellikleri ve üst düzey donanımlarıyla da öne çıkıyor.

Hyundai IONIQ ile üç farklı alternatif yakıt tipi seçeneği 

Hyundai IONIQ’in tanıtımını yapan Hyundai Assan Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Özyılmaz ise, “Aynı gövdede üç farklı alternatif yakıt tipi seçeneğini dünyada ilk kez sunan çevre dostu otomobilimiz IONIQ ile yeni bir çağ başlıyor. IONIQ’in ödüllü tasarımında Hyundai’nin üstün kaliteye sahip özellikleri ön plana çıkarken liftback gövde yapısıyla bu segmentteki beklentileri fazlasıyla karşılıyor.Yüksek teknolojiye sahip i30’umuzu bu ay sonunda, teknoloji şovumuzun devamı olacak IONIQ Hybrid’imizi de Haziran ayı sonu itibariyle Türkiye’de satışa sunacağız” dedi.

İlginizi Çekebilir

Hyundai’den Selden Zarar Gören Hyundai Sahiplerine Destek

Hyundai, 18 Temmuz’da İstanbul başta olmak üzere, Marmara Bölgesi’nde etkili olan selde zarar gören Hyundai …

Yeni SEAT Ibiza’ya 5 yıldız

Yeni SEAT Ibiza, Euro NCAP tarafından gerçekleştirilen güvenlik testlerinden tam not aldı. 5 yıldız ile …