SON DAKİKA
Ana Sayfa / Jaguar / Goodyear, Jaguar Land Rover’ın tercihi oldu!

Goodyear, Jaguar Land Rover’ın tercihi oldu!

Goodyear, yeni Jaguar F-Pace, Land Rover Discovery ve Range Rover Velar için Jaguar Land Rover’a orijinal ekipman tedarik edecek.

Firmanın ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak tasarlanan Goodyear Eagle F1 Asymmetric SUV, sunduğu verim, performans ve kalite sayesinde bir kez daha üst segmentin tercihi oldu.
Lider lastik üreticisi Goodyear, Jaguar Land Rover ile iş birliğine giderek, markanın hem dinamiği ve olağanüstü tasarımı ile göze çarpan ilk SUV otomobili yeni Jaguar F-Pace, hem de zarif sadeliği ileri teknoloji ve mühendislikle birleştiren Range Rover Velar için Eagle F1 Asymmetric SUV AT’yi geliştirdi.

Çarpıcı off-road performansı

Jaguar Land Rover’ın özel ihtiyaçları doğrultusunda Goodyear mühendisleri tarafından geliştirilen lastikler, düşük yuvarlanma direnci, düşük ağırlık ve memnuniyet verici off-road performansına sahip olup; firmanın 255/60R18 112W XL, 255/55R19 111W XL ve 255/50R20 109W XL ekipmanlı araçlarında onaylanmış olduğu anlamına gelen özel “J LR” işareti taşıyacak.

Performans ve kalite sunan özel lastikler

Göz alıcı tasarım, en ileri teknoloji ve çok yönlülüğe sahip SUV ailesinin yeni üyesi Land Rover Discovery için özel tasarlanan Goodyear Eagle F1 Asymmetric SUV, 255/60R19 113W XL AT, 255/55R20 110W XL AT, ve 275/45R21 110W XL ebatlarında orijinal ekipman onayına sahip.

EMEA Bölgesinden sorumlu Goodyear OE Tüketici Ürünleri İdari Direktörü Nick Harley, “Yeni ikonik Jaguar Land Rover’lar için orijinal ekipman tasarlayan ve mühendislik çalışmaları yapan Goodyear bir kez daha üst segment araç imalatçılarının gereksinimlerini anlayıp uygulayabilme yetkinliğine sahip olduğunu göstermiştir. Jaguar Land Rover’a ekipman tedarik edecek olmamız uzun soluklu bir başarının sonucu olmakla birlikte, mühendislerinizin istikrarlı bağlılığı sayesinde Jaguar F-Pace, Range Rover Velar ve Land Rover Discovery gibi dört gözle beklenen üst segment SUV araçlara yönelik üstün verim, performans ve kalite sunan özel lastikler geliştirebilmemize dayanmaktadır.”

İlginizi Çekebilir

Euromaster, Bir Ayda 6 Bin Adet İlave Lastik Garantisi Sattı!

Türkiye’de 52 ilde 200’e varan servis noktası ile hizmet veren Euromaster, yeni başlattığı ilave lastik …

Ticari araç lastik pazarında müşteri odaklı hizmet dönemi

Bridgestone ve Lassa markalarıyla Türkiye lastik sektörü lideri Brisa, ticari araç lastik segmentine yönelik değerlendirme …