SON DAKİKA
Ana Sayfa / FUARLAR / FERCO MOTOR 2016 MODELLERİNI TANITTI

FERCO MOTOR 2016 MODELLERİNI TANITTI

Avrupa’nın 1 numaralı motosiklet üreticisi Piaggio Group’un Türkiye distribütörü Ferco Motor; bünyesinde bulundurduğu Vespa, Moto Guzzi, Aprilia ve Piaggio markalarının yeni modellerini, motosiklet tutkunlarıyla buluşturdu.

Bu yıl sekizincisi gerçekleşen Eurasia Moto Bike 2016- Uluslararası Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı’ında  Avrupa’nın 1 numaralı motosiklet üreticisi Piaggio Group’un Türkiye distribütörü Ferco Motor yeni modellerini motosiklet tutkunlarının beğenisine sundu.

Moto Guzzi V9 Bobber
Moto Guzzi V9 Bobber

Fuarın açılış günü sektörü değerlendiren ve markanın geleceğe dair hedeflerini aktaran Ferco Motor Genel Müdürü Sahir İkbal “Ferco Motor olarak 2016 senesine motosiklet tutkunlarının farklı ihtiyaçlarına uygun modeller sunarak başlamanın heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz. Her sene lansmanını yaptığımız farklı modellerle ürün gamımızı genişletiyoruz. Bünyemizde bulunan tüm markalarımızın en güncel modellerini Türkiye çapındaki bütün satış noktalarımızda sunuyoruz. Bu seneki büyüme planlarımızı Cafe Racer akımının en çarpıcı temsilcisi ve yeni lanse edilen V9 modeliyle dikkatleri üzerine çeken Moto Guzzi ile birlikte, hem yarış hem seyahat tarafında farklı modeller sunan Aprilia markaları üzerine kurguluyoruz. Aynı zamanda Vespa ve Piaggio ile scooter piyasasında artan ivmeyle büyümeye devam edeceğiz. Vespa’nın 70. senesine özel olarak tanıttığı rengin bu sene büyük ilgi görmesini, ayrıca Piaggio’nun ürün gamına yeni katılan Medley’in yüksek tekerli scooter segmentinde ciddi oranda ses getirmesini bekliyoruz. Bu seneki diğer yeniliğimiz; tasarım ve teknolojiyi mükemmel bir şekilde bir araya getiren Wi-Bike’ı bisiklet kullanıcılarıyla tanıştırmanın sevincini yaşıyoruz.” dedi.

Ferco Motor,Vespa
Ferco Motor,Vespa

Cafe Racer akımının en çarpıcı temsilcisi Moto Guzzi V9, yüksek tekerlek segmentinde dikkat çekecek olan Piaggio Medley ve Vespa’nın 70. yılına özel olarak üretilen Vespa Settantesimo bahar aylarında Ferco Motor ayrıcalıklarıyla Türk motosiklet kullanıcılarıyla buluşacak.

Ferco Motor, bünyesinde bulundurduğu Piaggio, Vespa, Aprilia ve Moto Guzzi markalarının yeni sezon modellerini sergilediği, yoğun bir ilgi yaşanan fuarda yeni Piaggio Liberty ve Piaggio Wi-Bike ilk kez iki teker tutkunlarıyla buluşuyor.

Ferco Motor hakkında:

Ferco Grup bünyesinde faaliyet gösteren Ferco Motor Ticaret A.Ş. 2000 yılından bu yana, Avrupa’nın 1’inci, dünyanın en büyük 4’üncü motosiklet üreticisi olan Piaggio & C.S.p.a’nın, Türkiye genel distribütörlüğünü yapmaktadır. Piaggio & C.S.p.a bünyesindeki Piaggio, Vespa, Gilera, Aprilia, Moto Guzzi ve Derbi markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini, Türkiye genelinde 15 ilde, 30 bayii ve yetkili servisiyle vermektedir. Ferco Motor, motosiklet kültürünü yaymak amacı ile satış ve satış sonrası hizmetler haricinde de yatırımlara imza atmaktadır. Ferco Motor kullanıcılarını etkinlikler ve gezilerle bir araya getiren Vespa Lovers Club, daha geniş bir kitleye scooter keyfini yaşatmayı hedefleten Vespa kiralama hizmeti, güvenli seyahat deneyimi ve keyifli gezi rotaları sunan Aprilia Caponord kiralama hizmeti ile motosiklet kültürünün her alanında hizmet vermektedir.

İlginizi Çekebilir

Mercedes-Benz otomobil fuarına çıkarma yapıyor!

  Mercedes-Benz; 12 Nisan Çarşamba günü, 2017 New York Uluslararası Otomobil Fuarı’nda E-Serisi Cabriolet’den Mercedes-AMG …

Otomotiv endüstrisi fuarı Automechanika İstanbul kapılarını açıyor

Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı olan Automechanika İstanbul, Avrupa, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve CIS ülkeleri başta …