SON DAKİKA
Ana Sayfa / EXTRA / El yapımı 500 Collection by Divarese sürüş ayakkabısı al, Fiat 500 kazan

El yapımı 500 Collection by Divarese sürüş ayakkabısı al, Fiat 500 kazan

İtalyan stilinin ikonik markalarından Fiat ve Divarese, geçen yıl başlattıkları işbirliğini bu yıl da genişleterek devam ettiriyor.

“500 Collection by Divarese” tasarımları genişleyen ürün sayısı ile birlikte 6 şehirde 30 Divarese mağazasında yer almaya başladı. Müşteriler koleksiyondan yaptıkları alışveriş sonrasında çekiliş ile 1 adet Fiat 500 kazanma şansı elde edecek.

Tarzıyla öne çıkan iki ünlü İtalyan markası Fiat ve Divarese işbirliklerini güçlendirerek devam ettiriyor. 1957’de doğan ilk 500 modelinden esinlenen ikonik tarzıyla, o dönemin büyülügüzelliğini yepyeni özelliklerle buluşturan Fiat 500, Divarese’nin özel koleksiyonuna da ilham kaynağı oldu. Koleksiyon, ortak noktaları İtalyan stili şıklık olan otomobil ve ayakkabı tutkunlarını buluşturuyor.Efsanevi Fiat 500’den esinlenen Divarese’nin sürüş ayakkabıları renk çeşidini artırarak“500 Collection by Divarese” ismiyleMayıs ayı itibarı ile mağazalardaki yerini alırken, koleksiyona ayrıca yeni ürünler de ekleniyor.

1 Adet Fiat 500 kazanma şansı!

Fiat 500 modeli için özel olarak tasarlanan,tamamen el yapımı 500 Collection by Divarese sürüş ayakkabıları koleksiyonu, yeni renkler ile genişletiliyor. İşbirliği kapsamında bu sezon koleksiyona kadınlar için kırmızı erkekler için ise haki yeşil renklerde cüzdan, şapka,çanta, atkı ve eldiven gibi ürünler de eklendi. 500 Collection by Divarese tasarımları İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Antalya’da 30 mağaza ve www.divarese.com adresinde Mayıs ayı itibari ile tüketiciler ile buluşmaya başladı. Müşteriler yapacakları her 200 TL ve üzeri alışverişlerinde ise çekilişle 1 adet Fiat 500 kazanma şansı yakalayacak.

İlginizi Çekebilir

Yeni Fiat 500L Lansman Fiyatlarıyla Türkiye’de Satışa Sunuldu

Ferah iç hacmi ve kullanışlılığıyla ailelerin tercihi olan Yeni Fiat 500L, yenilenen tasarımı, güncellenen teknolojisi …

Fiat Chrysler Automobiles, BMW Grubu ile otonom sürüş platformu geliştirecek

BMW Grubu, Intel Corporation ve Mobileye, Fiat Chrysler Automobiles’ın (FCA), dünyanın önde gelen yeni otonom …