SON DAKİKA
Ana Sayfa / EXTRA / D segmendine yeni oyuncu: Renault Talisman

D segmendine yeni oyuncu: Renault Talisman

Sürücünün ruh haline uyum sağlayan Multi-Sense teknolojisi sayesinde eşsiz sürüş keyfi.. Talisman, eşsiz sürüş özellikleri, dinamik, çevik ve sıra dışı sürüş konforu yaşatan 4Control® dört tekerlekten manevra sistemini elektronik süspansiyon ile bir araya getiren tek D-segment otomobil.

Renault TalismanSürüş keyfine katkıda bulunan dizel motorların yakıt tüketimi 3.6 litre/100 km, CO2emisyon düzeyi ise 95g/km.

Konforlu, geniş kabin ve etkileyici çizgilerle birleşen 608dm3 (VDA) boyutundaki büyük bagaj.

Cömert ön koltuklarda göz alıcı döşeme ve sınıfının en kapsamlı özellikleri bulunuyor (masaj, ısıtma, havalandırma).

Konfor arttıran teknolojiler: 8.7-inçlik ekranıyla dokunmatik ekranlı internet bağlantılı R-Link2; renkli Head Up Display teknolojisi ve eller serbest park sistemi.

Talisman sadece göz alıcı tasarımı ile değil,eşsiz sürüş deneyimine katkıda bulunan inovasyonlar ile de dikkat çekiyor.

3 dizel motor seçeneği

Talisman, Türkiye’de Touch ve Icon olmak üzere 2 ekipman seviyesi ve 3 dizel motor seçeneği (1.5dCi 110bg-manuel&EDC / 1.6dCi 130bg-manuel&EDC / 1.6dCi 160bg EDC) ile pazara sunuluyor.

Aybar:Amacımız Talisman ile pazarda en iddialı oyunculardan biri olmak

Renault TalismanRenault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar: “Talisman’ın dahil olduğu D segmenti Türkiye pazarında gelişim gösteriyor. Özellikle son 3 yılda büyüme kaydeden bu segmentte 2013 yılına kıyasla yüzde 30 büyüme gerçekleşti. Geçtiğimiz yıl 64 bin 500 adetle kapatan D segmenti, şimdiden, Ekim sonu itibarıyla, geçen yılın satış adedini aşarak 68 bin 600 adede ulaşmış durumda. Amacımız Talisman ile pazarda en iddialı oyunculardan biri olmak ve podyumda yer almak. Renault Talisman’ın fiyatını ise satışa sunacağımız Şubat 2016’da açıklayacağız.” dedi.

İlginizi Çekebilir

30 saniyede aracının değerini öğren!

Otomobil Distribütörleri, Yetkili Bayiler, Bankalar, Sigorta Şirketleri ve Filo Yönetim Şirketleri gibi büyük yapılar ikinci …

Infiniti’den tek oranlı şanzımanıyla Prototype 9

INFINITI, dünyanın en prestijli otomobil buluşmalarından 2017 Pebble Beach Concours d’Elegance’da, markanın performans ve zarafeti …