SON DAKİKA
Ana Sayfa / CEO CLUB / Çelik Motor’da yeni yapılanma
????????????????????????????????????

Çelik Motor’da yeni yapılanma

Çelik Motor’da Pazarlama Müdürü olarak görev yapmakta olan Ayşe Tuncel, KIA Grup Direktörlüğüne, Mali İşler Direktörü olarak görev yapmakta olan Anıl Karaca ise Kiralama Grup Direktörlüğü görevine getirildi.
Bünyesinde KIA, Garenta, Çelik Motor Filo ve ikinciyeni.com markaları bulunan Çelik Motor, 2016’ya yeni organizasyonel yapılanmasıyla başlangıç yapacak.

Genel Müdürü Bora Koçak, yapılan atamalar hakkında şunları söyledi: “Son dönemde artan iş hacmine bağlı olarak ve yönetim performansını artırmak amacıyla, yeni bir organizasyonel yapılanma gerçekleştirdik. Buna göre KIA marka faaliyetleri ile filo kiralama faaliyetleri birbirinden ayrıldı. 2016’da başlayacak yeni dönemde Pazarlama Müdürü Ayşe Tuncel, KIA Grup Direktörü olarak görevine devam edecek. Mali İşler Direktörü olarak görev yapmakta olan Anıl Karaca ise Kiralama Grup Direktörü görevini üstlenecek. Değerli yöneticilerimize yeni görevlerinde başarılar diliyorum.”

Ayşe Tuncel, Mart 2007 – Mart 2012 tarihleri arasında Anadolu Elektronik Pazarlama’da Pazarlama Müdürü olarak çalıştı. Nisan 2012 – Aralık 2015 tarihleri arasında ise Çelik Motor’da Pazarlama Müdürü olarak görev yaptı. Tuncel, 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren, KIA Grup Direktörü olarak görevine devam edecek. Evli olan Ayşe Tuncel, İngilizce, Fransızca ve İspanyolca biliyor.

????????????????????????????????????
Anıl Karaca

Ağustos 2004’ten bu yana Anadolu Grubu’nda çalışmalarını sürdüren Anıl Karaca ise, Efes Bira Grubu’ndaki kariyerinin ardından, Mayıs 2014 – Aralık 2015 tarihleri arasında Çelik Motor’da Mali İşler Direktörü olarak görev yaptı. 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren  Kiralama Grup Direktörü görevini üstlenecek olan Anıl Karaca evli olup, İngilizce ve Almanca biliyor.