SON DAKİKA
Ana Sayfa / Fiat / Birmot Zincirlikuyu Şubesi ‘en çok satan bayi’ oldu

Birmot Zincirlikuyu Şubesi ‘en çok satan bayi’ oldu

Türkiye’nin lider otomotiv perakende şirketlerinden Birmot’un Zincirlikuyu Şubesi, 2016 yılında FIAT, Alfa Romeo ve JEEP araçların satışında gösterdiği başarılı performans ile tüm Türkiye genelinde iki markada en çok satış gerçekleştiren bayii oldu.

2016’da toplam 10 bin 48 adet araç sattı

Birmot Zincirlikuyu Şubesi FIAT araç satışında 9.656, Alfa JEEP markalarında ise 392 adetlik satış rakamı ile toplamda 10.048 adet satış gerçekleştirdi. Satış ve satış sonrası müşteri memnuniyet göstergelerinde Türkiye’deki TOFAŞ bayileri arasında gösterdiği üstün performans ve yüksek hizmet kalitesiyle öne çıkan Birmot Zincirlikuyu Şubesi 2016 yılını lider kapattı.

“Tüm süreçlerimizin temelinde müşteri odaklılık var.”

Birmot Zincirlikuyu Şube Müdürü Mürsel Yakut yaptığı değerlendirmede, “ Yetkin kadromuz, yüksek teknolojiye sahip donanımımız ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemin sonucunda bu başarıya imza attık. Tüm süreçlerimizin temelinde müşteri odaklılık var. Duyarlı ve samimi yaklaşımla müşterilerimize beklentilerinin üzerinde hizmet vermeye gayret gösteriyoruz. Bu kapsamda da süreçlerimizi ve kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Kazandığımız unvan ve motivasyon ile önümüzdeki yıllarda da ilk tercih edilen bayi olmak adına çok çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

İlginizi Çekebilir

MOOV by Garenta, 2 milyon kiralamayı geçti

Araç paylaşım şirketi MOOV by Garenta, iki yıl gibi kısa bir sürede 100.000’i aşkın kullanıcısıyla …

Yeni Hyundai i20 üç farklı motor seçeneği ile satışa sunuldu

Hyundai i20, tamamen yenilenen modelle beraber bir takım değişiklikleri de beraberinde getiriyor. Dizel motora yeni …