SON DAKİKA
Ana Sayfa / MEDYA&KULİS / TEMSA İş Makinaları, Ünite İletişim’den hizmet alacak

TEMSA İş Makinaları, Ünite İletişim’den hizmet alacak

Dünyanın önde gelen iş ve maden makinalarınin distribütörlüğünü yürüten Temsa İş Makinaları, iletişim danışmanlığı için, iş ortağı olarak Ünite İletişim’i tercih etti.

Temsa İş Makinaları

Temsa İş Makinaları,Dünyanın önde gelen lider markaları Komatsu ile birlikte, Volvo Trucks, Crown, Dieci ve Terex Finlay markalarının satış ve satış sonrası servis hizmetlerinin yanı sıra kiralama hizmeti ve ikinci el satış ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Ünite İletişim

Dünyanın önde gelen iletişim pazarlaması şirketi Edelman’ın Türkiye’de münhasır temsilcisi olan Ünite İletişim, 1998 yılından beri ulusal ve uluslararası itibarlı kurumlara; stratejik planlama, içerik ve proje üretimi, medya ilişkileri, gündem yönetimi, kriz yönetimi, etkinlik yönetimi, reklam ve tasarım, kurumsal yayıncılık ve dijital iletişim süreçlerini içeren entegre iletişim danışmanlığı hizmeti sunuyor.

İlginizi Çekebilir

Çelik Motor’da Yeniden Yapılanma

Çelik Motor Ticaret A.Ş.’nin organizasyonel yapısında 14 Ağustos 2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere değişikliğe …

Goodyear’ın İletişim ve Kurumsal İlişkiler Müdürü Sera Üner Oldu

Dünyanın önde gelen lastik üreticilerinden Goodyear’ın, Türkiye organizasyonu kapsamında İletişim ve Kurumsal İlişkiler Müdürlüğü görevine …